Colaborator implementare si dezvoltare program_in Bucuresti

 CANDIDATUL IDEAL:
  • Persoana energica, eficienta, cu gandire pozitiva
  • Studii superioare  (orientarea psiho-pedagogica reprezinta un avantaj)
  • Abilitati de comunicare si negociere, rationament si reflectie, analiza si sinteza
  • Capacitate de gestionare eficienta a sarcinilor alocate, obiectivitate si punctualitate
  • Orientare catre rezultat, catre indeplinirea in mod eficient a obiectivelor stabilite
  • Initiativa, implicare, dinamism si perseverenta
  • Capacitate de adaptare si autocontrol
  • Abilitatea de a asimila rapid informatii noi
  •  Responsabilitate si punctualitate
  • Experienta in MLM, vanzare servicii/produse reprezinta un avantaj
  •  Relationare si comunicare excelenta cu clienti;
  • Cunostinte operare calculator (minim Windows, aplicatii Office, accesare Internet)

Descrierea postului:

  • Promovarea serviciilor societatii catre segmentul de piata targetat
  • Marirea portofoliului de clienti, semnarea de contracte cu clienti noi, creativitate si inovatie in gasirea de solutii;
  • Cunoasterea amanuntita a tuturor aspectelor contractuale si personale per client (produs, caracteristici, persoana de contact, etc);
  • Consilierea si acordarea suportului constant clientilor in vederea imbunatatirii serviciilor oferite;
  • Initiere si finalizare vanzare, derulare contracte, implementare si monitorizare programe
  • Actualizarea permanenta a informatiilor legate de piata si concurenta;
  • Cunoasterea si respectarea procedurile interne de lucru;

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • cursuri de formare initiala in cadrul programului precum
  • cursuri de formare continuua pe toata durata colaborarii
  • posibilitatea colaborarii de lunga durata ca membru al echipei Learn2b in functie de rezultatele obtinute

Asteptam CV-urile Dvs cu Mentiunea “Colaborator Imlementare” pe adresa de e-mail: laura.andrunachi@gmail.com.

Persoanele selectate vor fi invitate via e-mail direct la trainingul de formare.

Se achita o taxa de 300 ron pentru cheltuielile de training – coffee break, materiale, inchirierea salii, etc.

In cele 3 zile ale trainingului veti afla despre:

  • Filozofia programelor Learn2b
  • Obiectivele programelor Learn2b
  • Prezentarea detaliata a programelor Learn2b

Dupa prima zi de training participantii trebuie sa se decida daca colaborarea prezinta sau nu interes. Cei care sunt interesati continua trainingul in zilele 2 si 3 si semneaza un acord de colaborare.