CARIERE_ Formator Voluntar

Echipa noastra cauta voluntari pentru mai multe proiecte desfasurate pe perioada verii, (durata maxima a unui proiect – 4 saptamani) cu posibilitatea continuarii colaborarii pentru anul scolar viitor

Learn2b (www.learn2b.ro) cauta voluntari – in activitati de lucru cu copiii! – in BUCURESTI

CANDIDATUL IDEAL:

  • Persoana tanara, dinamica, creativa, spontana, cu experienta psiho-pedagogica;
  • Abilitati de promovare si sustinere a programului conform politicii si metodelor ,,Learn2b” de implementare a programului;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Absolvent/student psihologie, psiho-pedagogie/speciala, sociologie
  • Absolvent modul psiho-pedagogic
  • Experienta de lucru cu copiii, minim 6 luni

Va rugam nu aplicati daca nu indepliniti cumulativ conditiile!

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Descrierea postului:
Trainerul Voluntar ,,Learn2b” trebuie sa aiba capacitatea de a integra in cadrul sesiunilor de formare ,,Learn2b” metodele si tehnicile de lucru corespunzatoare conform programei si metodologiei programului, in vederea atingerii obiectivelor prioritare propuse de colectivul nostru de specialisti.

Oferta (bonusuri, beneficii):
* programul de voluntariat partime

*cursuri de formare initiala in cadrul programului precum si cursuri de formare continuua pe toata durata colaborarii

* posibiliatea colaborarii de lunga durata ca membru al echipei Learn2b in functie de rezultatele obtinute

Asteptam CV-urile Dvs cu Mentiunea “Voluntar Learn2b” pe adresa de e-mail: laura.andrunachi[at]gmail.com.

Persoanele selectate vor fi invitate via e-mail direct la trainingul de formare.